Nabízíme

Videoslužby

Ze širokého rozsahu nabízených služeb můžeme především nabídnout:

Natočení videozáznamu - vícekamerové záznamy:
K záznamu používáme profesionální digitální techniku Full HD a 4K. Pro speciální účely nabízíme záznam i vysokorychlostní kamerou (až 33 tisíc snímků/sec.), natáčení s využitím kamerového jeřábu, steadycamu či slideru. Nabízíme i letecké natáčení pomocí dálkově řízeného dronu (jsme držiteli oprávnění pro komerční letecké snímkování od Úřadu pro civilní letectví).

Počítačové zpracování pořadu:
Při střihu do finální podoby oživíme videopořad o grafiku (titulky, animované přechody, třetinky, vrstvené podklady atd.), přidáme podkladovou hudbu (jsme držiteli autorských práv k hudební databázi), namluvíme komentář (spolupracujeme s profesionálními speakery pro účely dabingu komentářů i v cizích jazycích).

Authoring a duplikace (lisování) DVD, Blu-Ray, CD, VHS, USB Flash disků:
Připravíme strukturu, obsah a grafické menu pro Vaše datová média, zhotovíme grafický návrh potisků, obalů a tiskovin datových médií a zajistíme jejich rozmnožení.

Videoprojekce, živé přenosy:
Realizujeme živé přenosy s možností vícekamerového snímání (až 8 kamer) a on-line střihu, vše v kvalitě Full HD nebo 4K. Nabízíme velkoplošné projekce na vlastní LED obrazovku velikosti až 6 x 4m. Máme 3 nezávislé režijní pracoviště s osmi stopou režií ve 4K, propojení kameramanů s režií pomocí bezdrátového přenosu obrazu a rovněž spojení pomocí optických kabelů i na velké vzdálenosti.

Vizualizace, animace:
Vytvoříme 3D model terénu, objektů, zařízení či produktů, vše s možností zasazení do reálného prostředí. Výsledkem je efektní animovaná vizualizace.

Pasportizace objektů a komunikací:
Provádíme obrazovou dokumentaci a tvorbu softwarových databází napojených na informační systém.

Nabízíme kompletní realizaci videopořadu dle Vašich potřeb, požadavků a přání. Při natáčení a zpracování pořadu pečlivě dbáme na všechny detaily. Záleží nám především na Vaší spokojenosti.

Fotoslužby

Nabízíme Vám komplexní služby zahrnující nejen fotodokumentaci, fotoreportáže či produktovou fotografii, ale také grafické úpravy fotografií, skenování filmů či diapozitivů pomocí filmového skeneru, zhotovení fotografií a různých reklamních předmětů včetně výroby fotoknih.

Ukázkové fotografie jsou z realizovaného cyklu "Abstrakce v architektuře", autorem je Ing. Pavel Zvěřina:

Prodej audiovizuální techniky

Jako tvůrci audiovizuálních pořadů nabízíme i odbornou pomoc v oblasti audiovizuální techniky a spotřební elektroniky. Rádi Vám poradíme a dodáme veškeré vybavení, s ohledem na účelnost nasazení a vzájemnou kompatibilitu, včetně případné instalace a zaškolení obsluhy.

Zaujala Vás nabídka?

V případì Vašeho zájmu o naše služby nás kontaktujte nebo vyplňte objednávkový formulář.


  © 2003 - 2024, ing. Pavel Zvěřina, ZEPA FILM Videostudio