Nabízíme

Videoslužby

Ze širokého rozsahu nabízených služeb můžeme především nabídnout:

Natočení videozáznamu - vícekamerové záznamy:
K záznamu používáme profesionální digitální techniku HDV (High Definition Video) a XDCAM. Pro speciální účely nabízíme záznam i vysokorychlostní kamerou (až 33 tisíc snímků/sec.), natáčení s využitím kamerového jeřábu, steadycamu atd.

Počítačové zpracování pořadu:
Při střihu do finální podoby oživíme videopořad o grafiku (titulky, animované přechody, třetinky, vrstvené podklady atd.), přidáme podkladovou hudbu (jsme držiteli autorských práv k hudební databázi), namluvíme komentář (spolupracujeme s profesionálními speakery pro účely dabingu komentářů i v cizích jazycích).

Authoring a duplikace (lisování) DVD, Blu-Ray, CD, VHS, USB Flash disků:
Připravíme strukturu, obsah a grafické menu pro Vaše datová média, zhotovíme grafický návrh potisků, obalů a tiskovin datových médií a zajistíme jejich rozmnožení.

Videoprojekce, živé přenosy:
Realizujeme živé přenosy s možností vícekamerového snímání (až 8 kamer) a on-line střihu, vše v kvalitě Full HD. Nabízíme velkoplošné projekce na plátna s přední i zadní projekcí až do velikosti 6 x 4,5m a multimediální produkce s možností zobrazení na velkoplošné LED obrazovky.

Vizualizace, animace:
Vytvoříme 3D model terénu, objektů, zařízení či produktů, vše s možností zasazení do reálného prostředí. Výsledkem je efektní animovaná vizualizace.

Pasportizace objektů a komunikací:
Provádíme obrazovou dokumentaci a tvorbu softwarových databází napojených na informační systém.

Nabízíme kompletní realizaci videopořadu dle Vašich potřeb, požadavků a přání. Při natáčení a zpracování pořadu pečlivě dbáme na všechny detaily. Záleží nám především na Vaší spokojenosti.

Fotoslužby

Nabízíme Vám komplexní služby zahrnující nejen fotodokumentaci, fotoreportáže či produktovou fotografii, ale také grafické úpravy fotografií, skenování filmů či diapozitivů pomocí filmového skeneru, zhotovení fotografií a různých reklamních předmětů včetně výroby fotoknih.

Ukázkové fotografie jsou z realizovaného cyklu "Abstrakce v architektuře", autorem je Ing. Pavel Zvěřina:

Prodej audiovizuální techniky

Jako tvůrci audiovizuálních pořadů nabízíme i odbornou pomoc v oblasti audiovizuální techniky a spotřební elektroniky. Rádi Vám poradíme a dodáme veškeré vybavení, s ohledem na účelnost nasazení a vzájemnou kompatibilitu, včetně případné instalace a zaškolení obsluhy.

Zaujala Vás nabídka?

V případì Vašeho zájmu o naše služby nás kontaktujte nebo vyplňte objednávkový formulář.


  © 2003 - 2019, ing. Pavel Zvěřina, ZEPA FILM Videostudio